Şirket Profili

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız 1970 yılında Durmuş Ali TUNÇAY tarafından ÇAĞ İMALAT adı altında , asansör kapı ve kabin imalatı yapmak amacı ile kurulmuştur. Gün geçtikçe büyümekte olan firmamız şirketleşme gereği duymuş ve 1994 yılında ünvanını ÇAĞIN ASANSÖR İMALAT SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ şeklinde değiştirmiştir. Firmamızın kurucusu olan Durmuş Ali TUNÇAY ın 1996 yılında vefatının ardından firma yönetimini oğulları Turan TUNÇAY ve İbrahim TUNÇAY devralmışlardır. Kuruluşundan günümüze kadar teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız 4500 m2 si kapalı olmak üzere toplamda 10000 m2 üretim sahasına sahiptir. Firmamız teknolojinin en üst seviyesindeki CNC makina parkuru , deneyimli mühendisleri ve uzman kadrosu ile dünya standartlarındaki ürünlerini firmamıza ait modern satış merkezlerinde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Şirketimiz günümüzde her kapasitede, hız ve özellikte şahıs/yük/servis/oto/hasta ve panoromik tip elektrikli, hidrolik tahrikli ve makina dairesiz asansörlerin üretimini yapmakta olup, geniş teknik kadrosu ile ISO 9001:2008-CE direktiflerine göre imalat, yerinde montaj ve servis hizmetlerini yürütmektedir. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran şirketimiz bu amaçla sürekli yeni atılımlar yaparak, müşterilerine taahhüt ettiği kaliteyi ve ekonomik çözümleri sunabilmek için birçok ürünüde kendi fabrikasında imal etmektedir. Başından beri sizin farklı olduğunuzu, farklılık aradığınızı biliyoruz. Esasen bizimde farkımız farklı müşteri ve taleplerinin farklı ürünleri çağrıştırdığına olan inancımız nedeniyle hayal gücümüzü ve imkanlarımızı her zaman asansörde kullanımı daha keyifli kılmak için kullanıyor olmamızdır.

Sunumunu yaptığımız yenilenmiş Asansör kataloğunu sizin beklentilerinize uygun ürünlerle buluşturabileceğimizi düşünüyoruz. Bizce başarımızın ölçüsü sizin sonuçtan memnuniyetinizdir. Gelecekte değişen beklentilerinizin kesiştiği yolda yine biz olmak istiyoruz. Çünkü biz aslında sizin işinizi yapıyoruz. Bu yüzden hep buradayız.