Kurum Kültürümüz

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

Tecrübe ve İşçilik Kalitesi

Tüm dünyada hızlı şehirleşme ile birlikte şehirlerin yüzü de değiştirmektedir. Yeni binalarda asansör tasarımın da ve çalışma prensiplerinde yüksek standartları yakalamanıza yardımcı olmak üzere size asansör sanayiin de 40 yıllık yerli ve yabancı uzmanlığımızı, Tecrübemizi ve en önemlisi işçilik kalitemizi sunuyoruz çünkü kötü malzeme yada en iyi malzemenin bir üründe ikinci planda olduğuna inanıyoruz ve bu yüzden içerisinden çıkamadığımız konularda yurt dışına giderek eğitimlerimizi alıyor kendimizi devamlı yeniliyoruz firma olarak çalışanlarımızın eğitimine önem veriyor kendilerini geliştirmelerinde onlara şans tanıyor ve çalışmalarımızı farklı kültürlerden aldığımız ilham ile ülkemizde de icra etmeye özenle çaba gösteriyoruz tüm bunları yaparken kendi öz sermayemizi kullanıyoruz.

Görsellik ve Mimari Üzerine Odaklandık Enerji Verimliliğinden Vazgeçmedik

Kabinlerimiz erişilebilirlik standartlarına göre tasarlanmıştır, dayanıklı malzemelerle ve yeni enerji verimliliği standartlarına uygun aydınlatma ile üretilmektedir ayrıca standart olmayan asansör kuyularına özel olarak imal edilmektedir.

Tasarımı yeni bir boyuta taşıdık.

Görsellik tek başına bir asansör de yeterli değildir. Bu nedenle komple ve paket asansör tasarım ekibimiz, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini ve en güvenli seyir konforunu sunmak üzere geliştirilmiş kabin iç tasarımlarından oluşan koleksiyonumuzu hazırladı. Her bir tasarımın başlangıç noktası iç mekanın genel ambiyansıdır. Bu ambiyansı aydınlatma ve çeliğin şıklığı ve dayanıklılığı ile destekliyoruz. En son aşamada göz alıcı bir dokunuş olarak da iç mekanın renk ve desenleriyle uyumlu kabin buton yerini ekliyoruz.

Ekibimiz tarafından tasarlanmış ya da sizin tercihinize göre hazırlanmış kabin tasarımları

Bu dönem ki broşürümüzde tanıtılan kabinlerimiz sizin için özel olarak ayrıca ülkemizin ve orta doğu ülkelerinin şartlarına göre titizlikle ve özenle hazırlandı diğer ürünlerimizden ayrıldı ekibimiz tasarımları oluştururken Ağaç, Metal, Su elementlerinden ve Işığın yansımasından ilham almışlardır ve işimizin hiçte kolay olmadığının bir kez daha farkına varmışlardır. Tasarımlarımızdan birisini seçebilir ya da mimarlarınız ile birlikte yüksek fiyatlar ödemeksizin çok çeşitli malzeme ve aksesuarlarla hazırlanmış ayrıca binanızın iç ve dış mimarisi ile uyumlu kaliteli bir kabin oluşturma fırsatını ekimiz zaten size sunuyor.